top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverMuziekLab Beringen

2.3 begeleidingen toegevoegd

Voor de klassen van 2.3 staan nu alle pianobegeleidingen online.

Tot nu toe waren er voor sommige klassen nog oude midi-files in omloop.

Nu staan de mp3-tjes van alle nummers op deze site.

We hebben wel een extra mediaplayer moeten toevoegen, want deze Wix-site kan maar max. 30 nrs per album aan :-) De eerste helft van de lessen van 2.3 staan dus in de eerste mediaplayer, de tweede helft vind je in de tweede.


We zitten nu ruim over de 200 unieke bezoekers op onze site. Applaus voor jezelf!

11 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

De inschrijvingen voor volgend schooljaar worden geopend op 21 mei. Vanaf die dag vind je op de info-pagina de nieuwe uurroosters, tarieven en de link om je online in te schrijven.

Beste leerlingen, ouders en andere Academielovers, Vanaf nu kan je informatie voor volgend schooljaar terugvinden op de website. Uurroosters, vakken, studierichtingen, opties, inschrijvingen... Het is

Wil jij muzikant, danser of woordkunstenaar worden? De leraars en leerlingen van Academie Beringen serveren een smakelijke digitale Try-Out voor jou! Benieuwd wat er op ons menu staat? Klik hier en la

Post: Blog2_Post
bottom of page